Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal

Medar Hair | Profesyonel Sağlık Hizmetleri

Sizin İçin En İyi Bakım
İyi Sağlık

12 yıldır saç ekimi ve saç tedavilerinde uzmanlaşmış olan kurumumuz onbinlerce başarılı saç ekimi operasyonu gerçekleştirmiş, birçok kurum ve kuruluştan teşekkür belgeleri ile ödüllendirilmiştir.

Aynı zamanda sağlık turizmi konusunda Türkiye’nin ilk markalarından olan Medarhair Binlerce saç ekimi ve estetik hastasını yurtdışından Türkiye’ye getirmiş operasyonlarını başarılı şekilde gerçekleştirmiştir. Kadrosunda konusunda Uzman hekim ve sağlık profesyonellerini barındıran kurumumuz, konusunda yeni teknolojileri takip eden ve bu teknolojileri ülkemizde uygulayan yeniliklere heyecanla yaklaşan bir markadır.

Hasta ve danışan mutluluğunu birincil hedef olarak şiar edinmiş, memnuniyet garantisi prensibiyle çalışan kurumumuzda sizleri de binlerce memnun hasta profilimizde görmek bizlere mutluluk verecektir. Saat sınırı olmadan sorularınızı içtenlikle cevaplayacak hasta temsilcisi kadromuz sorularınıza meslek etiği ve çıkarlarınız doğrultusunda cevap vermek için sizleri bekliyor. Sağlıklı günler dileriz.