Daha Kaliteli Hizmet Anlayışı

Sakarya Özel Medar Hastanesi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Son yıllarda trendi hızla yükselen estetik operasyonların başında gelen saç ekimi operasyonlarıyla alakalı yatırım yapan Özel Medar Hastanesi bünyesinde iğnesiz lokal anesteziyle uygulanan DHI ve FUE yöntemli saç ekimi operasyonlarıyla alakalı bilgi verdi.

DHI (Direct Hair Implantation) ekim yapılacak saçların belirli kanallar açılmadan özel bir kalem (choi) yardımıyla direk saç naklinin yapılmasına imkan veren yöntem hakkında bilgi veren saç ekimi kliniği yetkilileri ‘Bu yöntemde operasyon izleri geleneksel yönteme göre daha kısa sürede iyileşir, hastalarımız sosyal ve iş hayatlarına çok daha kısa sürede dönebilmektedir. kanal işlemi yapılmadığı için cm2’ye daha sık ekim yapılabilmekte ve doğal sonuçlar elde edilebilmektedir’ şeklinde açıklama yaptılar.

Açıklamalarına devam eden klinik yetkilileri ‘gelinen teknolojide bir çok hastanın operasyondan kaçınma sebebi olarak gördüğümüz iğneli anestezinin yerine, iğnesi olmayan bir enjeksiyon cihazıyla anestezi yapılabilmekte, ağrısız ve konforlu bir operasyon süreci geçirilmektedir. Saç ekimi operasyonlarının dünyada üzerindeki klinik çalışmalarını takip edip ülkemizde uygulamaktan memnuniyet duyuyoruz’ şeklinde açıklamalarını sonlandırdılar.