Traşsız Saç Ekimi

Sosyal yaşamdan ve sevdiklerinizden kopmadan saç ekimi

Hem erkeklerin hem de kadınların en önemli, en doğal aksesuarı, saç. Yüzümüze ifade veren, duruşumuzu ve havamızı değiştiren parçamız. Ancak genetik yapı, sağlık problemleri, yoğun stres, sık yapılan diyetler, vitamin eksikliği, hormonal iniş çıkışlar, kaza gibi etkenler, saç kaybı yaşanmasına neden olabiliyor. Saçın seyrekleşmesi veya bir bölgenin tamamen açılması şeklinde görülen saç kaybı, kişilerin psikolojisini etkileyerek günlük yaşam konforunu düşürüyor. Saç kaybı yaşayan erkekler ve özellikle kadınlar bu nedenle özgüvenini ve yaşam motivasyonunu yitiriyor. İşte tıraşsız saç ekimi tekniği kişiyi; gündelik yaşamından ve sevdiklerinden ayırmadan, kısa sürede sağlıklı, doğal ve gür saçlara kavuşturuyor. Tıraşsız saç ekimi yaptıran kişiler, çevresindeki insanlar fark etmeden iş veya özel yaşamına kesintisiz olarak devam edebiliyor. Saç kaybı yaşayan kadınlarda saç ekimi artık bu konforlu yöntemle gerçekleştiriliyor. Yaptırdığı işlemin gizli kalmasını sağlamak, imaj yenilemek ve bu süreci gündelik yaşamdan kopmadan geçirmek isteyenler; özellikle kadınlar ve iş insanları, tıraşsız saç ekimi tekniği ile hayat kalitelerinden hiçbir şey yitirmeden saç kaybı sorununu geçmişte bırakıyor.

Tıraşsız saç ekiminin faydaları

  • Saçın tümü değil de sadece ensedeki donör bölge tıraş edildiği için kişilerin, saçlarının uzamasını beklemesine gerek kalmıyor.
  • Uygulamayı yaptıran kişiler aynı gün hayatına kesintisiz olarak devam edebiliyor; böylelikle iş ve sosyal yaşamından geri kalmıyor.
  • Saç ekimi yapıldığı fark edilmediği için tüm süreç gizlilik içinde tamamlanıyor. Böylelikle saç kaybı yaşayanlar, çevresindekiler farkına varmadan sağlıklı, doğal ve gür saçlara sahip olabiliyor. Tıraşsız saç ekimi, özellikle kadınlarda saç ekimi sürecinin gizlilik içinde gerçekleştirilmesine imkan tanıyor.